Sery z mleka niepasteryzowanego

 • Cena

 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  Jeżeli szukasz prawdziwego i dobrego sera, to produkty z mleka niepasteryzowanego z pewnością Cię zainteresują. W ofercie naszego sklepu mamy wyjątkowe i smaczne wyroby wykonane z wysokiej jakości mleka niepasteryzowanego w cenie adekwatnej do jakości. Przeczytaj opinie o naszych serach i kup je już dziś!

  Czym jest pasteryzacja i jakie ma znaczenie dla sera?

  Pasteryzacja to proces konserwacji mleka, polegający na jego podgrzewaniu, który ma na celu zniszczenie wzrostu drobnoustrojów chorobotwórczych oraz enzymów. Co ważne, nie traci się w tym procesie walorów smakowych i wartości odżywczych. Takie mleko zyskuje odpowiednie wartości, które wpływają na wyjątkowy smak serów. Gazy wytwarzane przez bakterie i drobnoustroje w takich produktach kształtują zapach, ale także odpowiadają za tworzenie się dziur w serach, które poprawnie nazywane są oczkami. W produktach z mleka pasteryzowanego bakterie są dostarczane w sposób sztuczny, a nie naturalny. Sery z niepasteryzowanego mleka to głównie produkty regionalne, różnią się od tych sprzedawanych w popularnych dyskontach i gwarantują niezapomniane doświadczenia smakowe. Wystarczy, że kupisz dla porównania ser  dostępny w markecie i ten sam rodzaj zrobionego z mleka niepasteryzowanego w naszym sklepie i sprawdzisz różnice. Niezapomniane przeżycia smakowe i zapachowe gwarantowane!

  Wysokiej jakości sery z niepasteryzowanego mleka

  W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości sery z niepasteryzowanego mleka owczego i koziego, które zadowolą najbardziej wymagającego smakosza. Nasze sery wykonane są z największą dbałością o szczegóły, dostarczane przez regionalnych producentów, którzy dbają o wysoką jakość produktów na każdym etapie wytwarzania, od fermentacji mleka, po pakowanie. Cena sera z niepasteryzowanego mleka zależy od jego rodzaju, wielkości i gramatury, jednak zawsze są to koszty adekwatne do jakości.

  Jeżeli chcesz zostać specjalistą od serów z mleka niepasteryzowanego i wyrobić sobie opinię na temat każdego z rodzajów, warto zgłębić wiedzę na temat pasteryzacji, produkcji oraz procesu tworzenia się w nim oczek. Takie informacje pozwolą Ci dobrać odpowiedni ser, który zadowoli Twoje kubki smakowe, a przy zakupach w sklepach specjalistycznych lub ze zdrową żywnością nie oszuka Cię żaden sprzedawca.

  Sery z mleka niepasteryzowanego w La Tienda Española

  Nasz sklep oferuje szeroki wybór serów, które możesz kupić do codziennej konsumpcji lub w niewielkich ilościach, by urządzić degustację z przyjaciółmi, ukochaną osobą lub w pojedynkę. Dobierz ulubione wino i spędź przyjemny wieczór, bogaty w zapachy i smaki z wysokiej jakości serami z niepasteryzowanego mleka. Degustacja naszych produktów wyrobi Twoją opinie i wzbogaci kubki smakowe o nowe i niezapomniane doświadczenia. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz najwyższej jakości sery idealne dla Ciebie i Twoich bliskich.