Pieczywo przekąskowe

 • Cena

 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz pieczywo przekąskowe firmy Fuerza y Emocioń, której twórcą i właścicielem jest David de Castro. To nazwisko znane na całym świecie – paluchy chlebowe i inne wyroby sygnowane przez niego są rozpoznawalne i uwielbiane w wielu krajach. Wszystkie wypieki są robione ręcznie, z naturalnych składników, na zakwasie, bez zawartości szkodliwej chemii czy konserwantów. To doskonała przekąska „do chrupania”, idealny dodatek do tapas, wina, serów, mięs i wędlin.

  Rodzaje pieczywa przekąskowego

  Oferujemy różne rodzaje chrupkiego pieczywa przekąskowego w wielu formach („bread sticks”, „flat bread”) – w sklepie znajdziesz zarówno klasyczne produkty bez żadnych dodatków, jak i wypieki np. z solą morską czy papryką. Wszystkie są w pełni ekologiczne i zdrowe, tworzone z pasją – marka wspiera filozofię opartą na prostocie, naturalności i poszukiwaniu pozytywnych emocji, przez co zyskała szacunek i uznanie na całym świecie.

  Palissimo („bread sticks”) – to paluchy chlebowe wypiekane na zakwasie, długo wyrastające – dzięki czemu zyskują niezwykłą fakturę i są niezwykle chrupkie. W składzie znajdziesz tylko naturalne, proste składniki: mąkę, miód, sól, jęczmień i oliwę extra virgin.

  La Regana („cristal bread”) – to rodzaj płaskiego, cienkiego pieczywa o nieregularnym kształcie, wyrabianego ręcznie z najwyższej jakości składników: mąki, wody, drożdży i soli. Produkt ten zdobył nagrodę „Excellent Product of Andalusia” przyznawaną przez Andalusian Association for the Research of Food. La Regana dostępne są w formie klasycznej, organicznej, z dodatkiem suszonych wodorostów (sałaty morskiej) lub wędzonej papryki.

  Picos El Garbo („El Garbo breadstick”) – lżejsza wersja paluchów chlebowych o nieco innym, drobniejszym kształcie – idealna jako samodzielna przekąska.

  Paluchy chlebowe – oferta sklepu

  W naszym sklepie oferujemy Ci szeroki wybór wysokiej jakości potraw śródziemnomorskich wyrabianych metodą tradycyjną przez lokalnych producentów. Nasz asortyment pochodzi od znanych i renomowanych twórców najbardziej prestiżowych przekąsek z południowej części Europy. Żywność, o ile jest to wymagane, posiada stosowne certyfikaty i decydując się na jej zakup, masz gwarancję jej oryginalnego pochodzenia.

  Dzięki bardzo dobrej współpracy z dostawcami nasza oferta jest zawsze aktualna i w razie potrzeby na bieżąco uzupełniana o nowe produkty pojawiające się w branży gastronomicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby ceny były dla Ciebie atrakcyjne, nawet podczas zakupu prestiżowych, południowoeuropejskich rarytasów. Zapraszamy Cię także do zapoznania się z pozytywnymi opiniami naszych klientów.

  Kuchnia śródziemnomorska to nasza pasja, delektuj się z nami niepowtarzalnym smakiem czerwonego wina w towarzystwie chrupiącej przekąski chlebowej owiniętej np. dojrzewającą szynką iberyjską. Poczuj smak i aromat gorącej Hiszpanii zamknięte w wysokiej jakości wyrobach tradycyjnej kuchni z okolic Morza Śródziemnego.